jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۳۳۵۰۲   ۱۸ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۸

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی گفت:مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت هستند و در آزمون ورودی دانشگاه ها ، برای نیمسال دوم تحصیلی امسال (بهمن) پذیرفته شده اند به شرط تمدید موعد اعزام به خدمت و داشتن سایر شرایط ادامه تحصیل ، می توانند از بهمن در دانشگاه ها ثبت نام کنند.

شرایط تحصیل پذیرفته شدگان بهمن در دانشگاه ها
سرهنگ حجت اله واعظی نژاد در این باره اظهار داشت:  با توجه به اینکه برابر قانون خدمت وظیفه عمومی ، امکان ترخیص سربازان حین خدمت برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی مقدور نیست بنابراین مشمولان فوق باید نسبت به تمدید تاریخ اعزام به خدمت خود اقدام کنند در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل آنان پس از اعزام به خدمت فراهم نیست.

معاون مشمولان و امور معافیت تاکید کرد: دارندگان برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی در صورتی که بدون تمدید تاریخ اعزام  یا بدون داشتن معاذیر موجه ، در روز اعزام خود را معرفی نکنند برابر قانون بعلت داشتن غیبت، واجد شرایط استفاده از معافیت تحصیلی نیستند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر