jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۳۱۲۶   ۱۷ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۷

رسانه های خارجی دست از سر تیم ملی ایران برنمی دارند

ایران ضعیف ترین تیم جام جهانی است

تیم ایران در یک ماه اخیر به عنوان یکی از ضعیف ترین تیم های حاضر در جام جهانی برزیل معرفی شده است و امروز هم یک سایت آفریقایی ایران را ضعیف ترین تیم حاضر در جام جهانی معرفی کرد.

ایران ضعیف ترین تیم جام جهانی است

سایت جام جم ورزشی- سایت slateafrique در گزارشی به شرایط تیم های آفریقایی در جام جهانی اشاره کرده است. نویسنده این مطلب در مورد تیم نیجریه نوشته: اگر آرژانتین را شانس اول صعود از گروه F بدانیم، نیجریه هم شانس زیادی برای رسیدن به مرحله بعدی دارد. رقیب اصلی آنها برای صعود به مرحله بعدی، بوسنی است و ایران ضعیف ترین تیم این گروه محسوب می شود.

شاگردان کروش تا امروز بارها از سوی رسانه های مختلف به ضعیف ترین تیم جام جهانی متهم شده اند و برای اینکه خلاف تمام این ادعاها را ثابت کنند باید در برزیل حسابی خودی نشان بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها