jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۷۹۶   ۱۴ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۱

دادگاه عالی پرتغال در مورد حکمی که به دلیل بدهی به یکی از مدیر برنامه های فیفا برای کروش صادر شده است، خبر داد.

گذر کروش هم به کمیته استیناف افتاد

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه SOL پرتغال در این باره نوشت: کروش چندی پیش از سوی یک دادگاه پرتغالی به پرداخت 120 هزار یورو به یک وکیل عراقی به نام جواد سالم محکوم شد.

ظاهرا این پرداخت مربوط به سال 1998 است که وی هدایت تیم فوتبال امارات عربی متحده را برعهده داشت.

گفته می شود کروش ابتدا به پرداخت 41هزار یورو متهم شده بود اما به دلیل تاخیر در پرداخت بدهی، این مبلغ به 120 هزار یورو افزایش یافت.

روزنامه SOL افزوده است: کروش در ماه مه سال 1998 با امضای قراردادی دو ساله هدایت تیم ملی فوتبال امارات رابر عهده گرفت.وی باامضای این قرارداد متعهد شد که به جواد سالم به عنوان حق کمیسیون سالانه 10درصداز دستمزد خود را بپردازد که برای سال اول 450 هزار دلار و برای سال دوم 562 هزار 550 دلار می شد.

کروش در اواسط اوت 1998 به جواد سالم مبلغ 450 هزار دلار را پرداخت کرد اما قرارداد کروش در سال دوم لغو شد.با وجود این کروش مبلغ 402 هزار 338دلار را به عنوان باقی دستمزد خود دریافت کرد اما قسط دوم حق کمیسیون جواد سالم را نپرداخت.ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر