jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۹۱۱۴   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۱

رستوران معروف مجتبی جباری که پس از جدایی از سپاهان اولویتش را اداره آن قرار داده بود پس از فقط پنج ماه فعالیت تعطیل شده است!

رستوران مجتبی جباری تعطیل شد
به گزارش جام جم ورزشی ، جباری که در ابتدای لیگ سیزدهم با سر و صدای زیاد از جمع آبی پوشان تهرانی جدا شد و پیراهن زرد سپاهان را برتن کرد پس از مدتی ساز جدایی کوک کرد و به هر ترتیب از جمع سپاهانی‌ها نیز جدا شد.
 
جباری پس از جدایی جنجالی‌اش از سپاهان گفت: آن چیزی را که تصور می‌کردم در سپاهان پیدا نکردم. بعد از ۱۰سال بازی در استقلال و زندگی با آن شرایط، حقیقتش فکر اینجایش را نکرده بودم که ممکن است از نظر روحی و ذهنی در این شرایط قرار بگیرم. الان هم از نظر بدنی کاملا آماده‌ام و قطعا هم از نظر فنی مشکلی ندارم.
 
اما اتفاقات این دو ماه کار را به جایی رسانده که قطعا می‌خواهم مدتی از فوتبال دور باشم. باور کنید آن‌قدر خسته‌ام که برای من حتی اداره رستورانم فعلا مطلوب‌تر از فوتبال است.
 
اما آن طور که خبر می‌رسد اداره رستوان جباری بیشتر از پنج ماه برای این بازیکن دوام نداشت و رستوان «هشت» بازیکن محبوب استقلالی‌ها که با سر و صدای زیادی تیر ماه امسال افتتاح شد درش به روی مشتری‌ها بسته است. رستورانی که مدت زیادی از افتتاحش نمی گذرد و فعلاً تعطیل است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها