jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۹۱۱۴   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۱

رستوران معروف مجتبی جباری که پس از جدایی از سپاهان اولویتش را اداره آن قرار داده بود پس از فقط پنج ماه فعالیت تعطیل شده است!

رستوران مجتبی جباری تعطیل شد
به گزارش جام جم ورزشی ، جباری که در ابتدای لیگ سیزدهم با سر و صدای زیاد از جمع آبی پوشان تهرانی جدا شد و پیراهن زرد سپاهان را برتن کرد پس از مدتی ساز جدایی کوک کرد و به هر ترتیب از جمع سپاهانی‌ها نیز جدا شد.
 
جباری پس از جدایی جنجالی‌اش از سپاهان گفت: آن چیزی را که تصور می‌کردم در سپاهان پیدا نکردم. بعد از ۱۰سال بازی در استقلال و زندگی با آن شرایط، حقیقتش فکر اینجایش را نکرده بودم که ممکن است از نظر روحی و ذهنی در این شرایط قرار بگیرم. الان هم از نظر بدنی کاملا آماده‌ام و قطعا هم از نظر فنی مشکلی ندارم.
 
اما اتفاقات این دو ماه کار را به جایی رسانده که قطعا می‌خواهم مدتی از فوتبال دور باشم. باور کنید آن‌قدر خسته‌ام که برای من حتی اداره رستورانم فعلا مطلوب‌تر از فوتبال است.
 
اما آن طور که خبر می‌رسد اداره رستوان جباری بیشتر از پنج ماه برای این بازیکن دوام نداشت و رستوان «هشت» بازیکن محبوب استقلالی‌ها که با سر و صدای زیادی تیر ماه امسال افتتاح شد درش به روی مشتری‌ها بسته است. رستورانی که مدت زیادی از افتتاحش نمی گذرد و فعلاً تعطیل است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها