jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۸۷۰۰   ۰۱ دی ۱۳۹۲  |  ۱۹:۳۴

برنامه خاص برای بهبود نکونام

استقلال پولی ندارد که به ساموئل بدهد

استقلال پولی ندارد که به ساموئل بدهد

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: پای جواد نکونام کشیدگی شدیدی دارد و کادر پزشکی برنامه خاصی برای بهبودی این بازیکن دارد.

به گزارش مهر، میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز یکشنبه استقلال در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت جواد نکونام، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در خصوص نکونام با دکتر نوروزی صحبت کردم. وی معتقد بود پای نکونام کشیدگی شدیدی دارد ولی جواد آنقدر بازیکن بزرگی هست که خودش را به شرایط تمرین برساند.

وی افزود: پزشکان تیم برنامه خاصی برای بهبودی نکونام دارند ولی شرایط بدنی این بازیکن خوب است و می‌تواند زود به مسابقات برسد.

سرپرست تیم استقلال درباره غیبت‌های ساموئل هم یادآور شد: ساموئل بازیکن حرفه‌ای است و تا پول نگیرد، تمرین نمی‌کند. ما الان پولی نداریم که به ساموئل و سایر بازیکنان بدهیم. با این حال باشگاه در تلاش است تا مشکلات مالی را حل کند.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر ارسال به موقع مدارک استقلال برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: همه کارها آماده است. دوستان ما در باشگاه زحمت خود را می‌کشند. ما تا روز پنجم ژانویه برای ارسال مدارک فرصت داریم ولی زودتر از این مدارک را می‌فرستیم.

ماجدی در پایان درباره وضعیت پژمان منتظری هم گفت: باید درباره این بازیکن با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی صحبت کنید ولی منتظری بازیکن بزرگی است که دوست داریم در استقلال بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر