jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۸۰۱۸   ۲۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۲۳

پلیس اعلام کرد قربانیان این حادثه از مشروبات الکلی استفاده کرده بودند

تصادف خونین با کامیون 3 کشته برجای گذاشت

تصادف دو دستگاه خودروی تیبا و پراید با کامیون بامداد دیروز در بزرگراه شهید بابایی موجب مرگ سه‌ نفر و مصدوم شدن پنج نفر دیگر شد.

سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به پایگاه خبری پلیس گفت:‌ ساعت 3و 30 دقیقه بامداد دیروز، یک دستگاه کامیون کمپرسی در خط دوم بزرگراه شهید بابایی در حرکت بود که دو دستگاه خودروی پراید و تیبا از پشت سر با کامیون برخورد کردند.

وی افزود: در این حادثه که در مسیر شرق شهید بابایی و بعد از حکیمیه رخ داد، ازچهار سرنشین خودروی تیبا سه نفردر دم کشته و یکی از آنها بشدت مصدوم شد. همچنین چهار سرنشین پراید نیز بر اثر این حادثه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: در پی این حادثه مأموران با حضور در بیمارستان، از این پنج مصدوم تست الکل گرفتند و مشخص ‌شدسرنشینان هردوخودرو مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.

کارشناسان علت حادثه را بی‌توجهی دو راننده پراید و تیبا به جلو عنوان کردند.

در بررسی اولیه نیز مشخص شد میانگین سنی سرنشینان دو خودروی پراید و تیبا ۲۰ تا ۳۰ سال است و سرنشینان این دو خودرو با هم ارتباط دوستی داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر