رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از لغو قرارداد همکاری و توقف فعالیت بیش از ۷۰ پارکینگ متخلف در پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۶۲۶۶۷۰
توقف فعالیت بیش از ۷۰ پارکینگ متخلف در پایتخت

سردار سرتیپ حسین رحیمی در گفت‌وگوی اختصاصی با واحد مرکزی خبر ، وارد شدن آسیب به بدنه و موتور، بازشدن قطعات ، تخلیه باک بنزین و استفاده از خودروهای توقیفی در پارکینگ ها را از مهمترین تخلفات مالکان این پارکینگ ها برشمرد.

سردار رحیمی با اشاره به حجم زیاد گزارش ها و شکایت های مردمی گفت: با تشکیل پرونده های قضایی به تخلفات بسیاری از مالکان پارکینگ های متخلف رسیدگی و برابر قانون با آنان به شدت برخورد می شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز اجرای طرح ساماندهی جرثقیل ها و پارکینگ های پایتخت ، بر اساس اعلام نارضایتی های پی درپی مردم خبر داد.

سردار رحیمی افزود: در قالب این طرح فعالیت همه پارکینگ ها و جرثقیل های خودرو بر به جز موارد ساماندهی شده و مورد تایید پلیس ، ممنوع است.

وی ، درج هزینه حمل و شرایط ترخیص روی در جرثقیل ها برای اطلاع مردم و جلوگیری از گرفتن وجه اضافی را، اجباری دانست.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تدوین منشور سیزده بندی و الزام به نصب و رعایت آن در بیش از 30 پارکینگ ساماندهی شده خبر داد.

سردار رحیمی، ثبت مشخصات خودرو در بدو ورود ، دریافت وجه بر اساس تعرفه های تعیین شده و از طریق کارت اعتباری و تحویل خودرو بدون هیچ نقص و آسیب را، از مهمترین محورهای این منشور بیان کرد.

وی گفت: پارکینگ داران مکلف به پرداخت هزینه های ناشی از وارد کردن هرگونه عیب و نقص به وسائط نقلیه توقیفی هستند.

رئیس پلیس راهور پایتخت افزود: با هدف کنترل دقیق پارکینگ ها در طرح ساماندهی ، این پارکینگ ها به سامانه نرم افزاری آنلاین متصل شده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها