jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۵۵۷   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۷

این روزها در فوتبال ایران پاسخ یکدیگر را در رسانه ها دادن و یا علیه هم مدرک جمع کردن به کارهای روزمره و عادی اهالی فوتبال تبدیل شده است.

حاشیه های جدید داوری در برنامه امشب 90

به گزارش جام جم ورزشی ، در فوتبال ایران روزی نیست که مربیان علیه یکدیگر حرف نزنند. این جریان را می شود به برخورد لفظی مربیان و بازیکنان با داوران و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز تعمیم داد .

یک روز داور ، یک روز فلان مسئول و یک روز بهمان مربی و همین طوری که می گذرد با این حرف های حاشیه ای و جدال های لفظی به نظر نمی رسد مشکلات فوتبال حل شود. حتی کمیته های فرهنگی و اخلاق که برای رعایت نکات اخلاقی تاسیس شده اند در این سال ها نتوانستند چاره اندیشی کنند به این ترتیب فوتبال هر روز شاهد حوادث غیرمترقبه است.

بعد از آنکه کمیته استیناف، علی دایی را دو جلسه از همراهی تیمش محروم و او را جریمه نقدی کرد، سرمربی پرسپولیس به حکم صادر شده به شدت اعتراض و علیه علیرضا صالحی رئیس این کمیته مصاحبه کرد.

حرفهای دایی البته بی پاسخ باقی نماند و رئیس کمیته استیناف، سرمربی پرسپولیس را تهدید کرد که در صورت ادامه این روند، جریمه بیشتری برای او در نظر خواهد گرفت.با توجه به آنکه دایی نسبت به احکام کمیته استیناف معترض است و آن را تبعیض آمیز می داند، در حال جمع آوری مدارک و مستندات علیه رئیس کمیته استیناف است تا با دست پر به تقابلش با صالحی ادامه دهد.

بحث افشاگری امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش علیه تیم داوری بازی داماش و ملوان نیز در همین راستا قرار دارد که قرار است امشب مدیرعامل تیم رشتی در برنامه 90 افشاگری کند.نوع ادبیات عابدینی نیز معمولا احترام آمیز نیست و به نظر می رسد امشب در صورت پخش حرف های عابدینی حاشیه های جدید برای فوتبال ایران به ویژه در بخش قضاوت ها به وجود آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر