jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۶۲۶۵۱۳   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۴

ایران با سه مدال برنز به کار خود در مسابقه های تکواندو جایزه بزرگ منچستر که یکی از مسابقه های انتخابی المپیک بود، پایان داد .

بهانه ای که منچستر دست منتقدان تکواندو داد

به گزارش جام جم ورزشی ، این خبر از صبح امروز دستمایه بسیاری از نقدهای فدراسیون تکواندو قرار گرفت.با آنکه پیکارهای منچستر فقط یک مرحله از هشت مرحله انتخابی المپیک ریو است اما سیل انتقادات از فدراسیون تکواندو آغاز شده است آن هم در شرایطی که یک هفته دیگر مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

تیم ملی تکواندو با سرمربی جدید خود بیژن مقانلو در رقابت های منچستر بر روی شیاپ چانگ رفت اما نتایج این تیم نشان داد وی در دو هفته کار خاصی صورت نداده  هر چند تیم ملی تکواندو با نفراتی که دارد کاملا جا افتاده است.

به دنبال این نتیجه برخی از منتقدان غیبت مربیان سرشناس تکواندو را عامل ضعف نتیجه گیری قلمداد کردند.مربیانی مانند رضا مهماندوست و مرتضی کریمی که پیش از این با تیم ملی تکواندو نتایج بسیار خوبی گرفتند اما عده ای دیگر اعتقاد دارند بحث فنی تیم ملی در این روزها که همزمان شده با انتخابات فدراسیون تکواندو فراموش شده و منتقدان در پی حمایت از کاندیدای مورد نظر خود در انتخابات هستند تا اینکه بخواهند نتایج تیم ملی را نقد کنند.

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو دو کاندیدای سرشناس به نام های محمد پولادگر و هادی ساعی دارد.پولادگر سالها ریاست فدراسیون را بر عهده داشته با افتخارات زیادی در مجمع آینده شرکت می کند از طرفی هادی ساعی نیز با مدال آوری در المپیک و جهانی رقیب سرسخت پولادگر در انتخابات است.

پیکارهای منچستر در آستانه برگزاری انتخابات و اختلافات مربیانی مانند مهماندوست و کریمی با پولادگر ، تکواندو را از آرامش دور کرده است.برگزاری مجمع  و انتخاب رئیس جدید دوره 4 ساله فدراسیون تکواندو می تواند به بسیاری از حرف و حدیث های این ورزش مدال آور پایان داده و ورزش ایران را دوباره به مدال آوری تکواندو در عرصه های متعدد امیدوار کند.     

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر