jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۵۹۸۵   ۲۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۳۵

سارق حرفه‌ای به بهانه نشان دادن نشانی به یک راننده، وقتی درون خودروی او نشست، با سرقت کیف وی در جهت مخالف خیابان فرار کرد.

به گزارش پلیس آگاهی تهران، فردی با حضور در کلانتری 190 شمس‌آباد اعلام کرد کیف حاوی شش میلیون تومان پول، مدارک شناسایی و عابر بانک وی همراه رمز آن، به سرقت رفته است.

در پی این شکایت و دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه 31، پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی، گفت: قصد داشتم از میدان آزادی به خیابان ستارخان بروم، اما چون مسیر را نمی‌شناختم، از فردی نشانی ستارخان را پرسیدم که او نیز به بهانه این که با من هم مسیر است، سوار خودرویم شد. با راهنمایی فرد غریبه،مدتی در خیابان در حال چرخیدن بودیم تا این که ناگهان این شخص پشت چراغ قرمز، در یک لحظه از خودرو پیاده شد و متوجه شدم کیف دستی مرا که زیر صندلی شاگرد راننده بود، برداشته و در جهت خلاف خیابان فرار می‌کند. شاکی تصریح کرد: پس از آن که نتوانستم این شخص را تعقیب کنم، متوجه شدم در خیابان شمس‌آباد در منطقه شرق تهران هستم.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با بررسی حساب مالباخته متوجه شدند سارق پول‌های مالباخته را برداشت کرده است که بلافاصله از طریق تصاویر دوربین‌های مداربسته بانکی، تصویر وی شناسایی شد.

سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: در ادامه رسیدگی به‌این پرونده و برای شناسایی هویت متهم و دستگیری وی، دستور انتشار تصویر سارق از سوی قاضی پرونده صادر شده است. از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس آگاهی شده‌اند، درخواست می‌شود اطلاعات خود را درباره هویت، مخفیگاه یا محل‌ تردد متهم از طریق شماره تماس‌ 21866348 در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر