jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۵۰۸۶   ۲۰ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۱

زنی که با فریب خواهرش، 70 میلیون تومان ارثیه وی را سرقت کرده و متواری شده است، تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم، روز گذشته زنی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران از خواهرش به اتهام سرقت سهم‌الارث 70 میلیون تومانی‌اش شکایت کرد. شاکی گفت: پس از فوت والدینمان و با توجه به این‌که برادرم در خارج از کشور زندگی می‌کرد، به خواهر بزرگ‌ترم وکالت دادیم ملک موروثی‌مان را که 660 میلیون تومان ارزش داشت، بفروشد و سهم هرکدام از ما را بپردازد. خواهرم هم پس از مدتی ملک خانوادگی را فروخت.

وی اضافه کرد: من از خواهرم خواستم سهم مرا که 70میلیون تومان بود، به حسابم واریز کند، اما چند روز پیش هنگام بررسی حسابم متوجه شدم این مبلغ به حسابم واریز نشده است. با تلفن خواهرم تماس گرفتم اما خاموش بود. سراغش را از دیگر اعضای خانواده گرفتم اما آنها هم از وی بی‌اطلاع بودند. شاکی یادآور شد: در ادامه به خانه خواهرم رفتم که متوجه شدم او چندروزی است آنجا را تخلیه کرده و به مکان نامعلومی رفته است و همسایه‌ها نیز از وی خبری ندارند.

بنابراین گزارش، با دستور بازپرس علی صادقی‌زاده، رئیس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، متهم به اتهام سرقت ارثیه خواهرش تحت تعقیب قرار گرفت و جستجوی پلیس برای دستگیری وی آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر