jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۴۳۹۰   ۱۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۵

انتقاد اسطوره ایرلندی از "سرآلکس"

کین : فرگوسن معنای وفاداری را نمی داند

روی کین اسطوره ایرلندی باشگاه منچستریونایتد به انتقاد از سرمربی سابق این تیم یعنی آلکس فرگوسن پرداخت.

کین : فرگوسن معنای وفاداری را نمی داند

سایت جام جم ورزشی- روی کین درباره بحران کنونی منچستریونایتد با جانشین فرگوسن یعنی دیوید مویس گفت: همه چیز به کنترل و قدرت فرگوسن مربوط می شود. او دیگر سرمربی منچستریونایتد نیست اما نفوذش در باشگاه همچنان ادامه دارد و برهمه چیز نظارت می کند. کین در ادامه گفت: به خاطر می آورم زمانی با فرگوسن درباره وفاداری به باشگاه صحبت می کردم. اکنون عقیده دارم او هیچ چیزی از معنای وفاداری به باشگاه نمی داند چون به جای وفاداری بیشتر سعی می کند قدرت خود در باشگاه را حفظ کند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایرلند با بیان اینکه دیگر تمایلی ندارد درباره جدایی اش از منچستریونایتد و اختلاف با فرگوسن چیزی بگوید گفت: هرگز نمی گویم که بابت جدایی از تیم محبوبم ناراحت و متاسف هستم. فکر می کنم در آن زمان تجربه بازی کردن در تیمی به غیر از منچستر برای من خیلی هیجان انگیز بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر