jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۲۲۱۰۱   ۱۲ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۴

مدیرکل تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر از تصویب رشته پیشگیری از اعتیاد درمقطع کارشناسی ارشد و جذب دانشجو در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

پیشگیری از اعتیاد، رشته تحصیلی می‌شود

به گزارش ایسنا، حمید صرامی به حمایت ستاد از دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اشاره کرد و افزود: دفتر تحقیقات و آموزش ستاد با اعلام 158 اولویت تحقیقاتی در زمینه مقابله با عرضه، پیشگیری، درمان و حمایت‌های اجتماعی، زیان‌کاهی، توسعه مشارکت‌های مردمی، حقوقی، مدیریت و امور بین‌الملل وانعکاس آن به دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور نسبت به حمایت مادی از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اقدام می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر