jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۱۶۸۷۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۳

مصطفی هاشمی‌طبا، رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی که بتازگی عضو هیات رئیسه فدراسیون ژیمناستیک شده است، گفت: بی‌پرده می‌گویم عضو هیات رئیسه این فدراسیون شدم تا بدون منع قانونی برای ریاست کمیته ملی المپیک نامزد شوم.

به گزارش مهر،وی با یادآوری این‌که سال 83 ، حضور در کمیته ملی المپیک را به عنوان رئیس تجربه کرد و قصد دارد دوباره عهده‌دار این مسئولیت شود، اظهار کرد: می‌خواهم رئیس کمیته ملی المپیک شوم. هر کسی نظرات خود را دارد و من هم فکر می‌کنم برای این کار بهتر از دیگران هستم، به همین دلیل می‌خواهم نامزد ریاست شوم، اما در نهایت تشخیص با اعضای مجمع است. این‌که انتخابات کمیته ملی المپیک به تعویق بیفتد یا زمان دیگری را برای ثبت‌نام کاندیداها در نظر بگیرند، برایم مهم نیست. در هر صورت نامزد ریاست می‌شوم و در انتخابات هم شرکت می‌کنم. فعلا هم روی دیگر پست‎های کمیته ملی المپیک نظری ندارم، اما همانطور که گفتم اگر حتی عضو هیات اجرایی هم شوم، بد نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر