jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۱۶۴۶۶ ۲۶ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۲

فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری سه‌کلاهبردار خانوادگی که بیش از 350 میلیون تومان کلاهبرداری کرده‌اند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حاجی‌محمد مهدیان‌نسب در این باره گفت: فردی با در دست داشتن نیابت قضایی به پلیس آگاهی شهرستان نهاوند مراجعه و اعلام کرد، مرد شیادی همراه همسر و دو فرزند و عروسش، 350 میلیون تومان مصالح ساختمانی خریده و در قبال آن دو فقره چک مدت‌دار ـ که متعلق به همسر متهم اصلی پرونده است ـ تحویل داده و متواری شده‌اند.

وی افزود: با شروع تحقیقات ، ده مالباخته دیگر نیز به پلیس آگاهی شهرستان نهاوند مراجعه و عنوان کردند متهمان به همین شیوه از آنها هم کلاهبرداری کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان همدان خاطرنشان کرد: دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند قرار گرفت و متهم اصلی همراه همسر و یکی از فرزندانش دستگیر شدند.

وی یادآور شد: متهمان با اعتراف به کلاهبرداری از 11مالباخته اصفهانی و بروجردی، به مراجع قضایی معرفی و با قرار وثیقه دو میلیارد تومانی روانه زندان شدند. تلاش برای دستگیری دو متهم دیگر ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر