jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۱۵۹۹۹   ۲۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۰:۵۳

تصویربرداری فیلم تلویزیونی «دختران معجزه» به کارگردانی شبنم عرفی‌نژاد و محصول سیمافیلم از نیمه گذشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز سیمافیلم، «دختران معجزه» درباره دختران نازپرورده یک کارخانه‌دار بزرگ است که با برنامه‌ریزی‌های حساب شده پدر مجبور به تغییر رفتار در زندگی خود می‌شوند، آنها باید پا‌به‌پای دیگر کارگران در کارخانه پدر کار کنند. در این میان ماجراهای عبرت‌آموزی رخ می‌دهد که می‌تواند برای مخاطبان دیدنی باشد. لوکیشن‌های اصلی فیلم یک کارخانه در رودبار، رباط‌کریم و یک ویلا در کرج است. بخشی از این فیلم هم در شمال کشور تصویربرداری می‌شود.

آناهیتا افشار، محمد عمرانی، معصومه بافنده، روشنک عجمیان، غزل آذرنیا، رقیه خوش‌قلب، سحر محمدی، امین فرهنگ، هانیه سعیدی، سودابه احمدی و کامران تفتی بازیگران این فیلم هستند. برخی از عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده (مسعود ردایی)، امیر جاویدنیک (مدیر برنامه‌ریزی)، وحید مشاری (مدیر تولید)، مرتضی هدائی (مدیر فیلمبرداری)، امیر نوبخت (صدابردار)، یلنا کرکیا (عکاس)، رامین بهزادی (مدیر تدارکات)، منصوره قاضی (طراح صحنه و لباس) و نازنین عرفی‌نژاد (طراح گریم).

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها