jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۴۵۴۵   ۱۹ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۳

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از دستگیری شروری که به جرم ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در شهرستان قدس غرب استان تهران تحت تعقیب بود، خبر داد.

اوباشی با کلکسیونی از شرارت دستگیر شد

سرهنگ حجت‌الله کرمی‌زند گفت: این شرور دارای سابقه شرارت به اتهام ارتکاب جرایمی چون مزاحمت، چاقوکشی، شرارت، ایجاد ناامنی، رعب و وحشت و برهم زدن نظم عمومی و حمل سلاح گرم تحت تعقیب بود که سرانجام توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت دستگیر شد و از متهم یک قبضه قمه و گاز اشک‌آور کشف شد.

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه متهم، دو اکیپ از مأموران اداره عملیات با اعزام به مخفی‌گاه متهم طی یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و به پلیس اطلاعات منتقل کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران، متهم دستگیر شده به نام «ابوالفضل – د» پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ کرمی‌زند اظهار کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد فرد یا افرادی خاص و مجرم با اقدامات غیرقانونی، موجبات برهم زدن نظم عمومی شوند و مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع تا اقدامات قانونی صورت پذیرد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
پلیس محترم زحمت كشیده دستگیرمیكند قوه قضایه زحمت كشیده آزاد میكند تا دوباره به شرارت ادامه دهد.اگركلكسیونی ازشرارت داردپس چراآزاداست چرایكباربرای همیشه قانونی وضع نمیشودتاخیال مردم ازوجودچنین افرادشرور راحت شود وسلام ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها