jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۰۹۷۳۹   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۶

چهار عضو باند «باجناق‌ها» که با تصادف ساختگی از شهروندان غرب مشهد سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احد کریمی، فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: در پی شکایت فردی از چهار مرد به اتهام سرقت اموال درون خودرویش، تحقیقات در این زمینه آغاز شد. وی افزود: بررسی‌های اولیه پلیس نشان می‌داد، چهار سرنشین خودروی سواری پراید با نقشه از قبل طراحی شده، پس از تصادف با خودروی ماکسیما در چهارراه نادر در منطقه قاسم‌آباد، از خودرو پیاده شده و راننده ماکسیما را کتک زده و اموال درون خودرو را سرقت کرده‌اند.

فرمانده انتظامی مشهد یادآور شد: در حالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، افراد دیگری نیز با حضور در مرکز پلیس، شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. در بررسی‌ها مشخص شد این افراد نیز در دام همان سارقانی گرفتار شده‌اند که پلیس در تعقیبشان است. وی خاطرنشان کرد: ماموران با جستجوی گسترده، چهار نفر را در این ارتباط شناسایی و دستگیر کردند که در تحقیق از آنها معلوم شد باجناق هستند و با ایجاد تصادف ساختگی، راه رانندگان را سد کرده و پس از کتک‌زدن، اموالشان را سرقت می‌کردند. بنابراین گزارش، برای متهمان قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر