jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۶۰۸۳۶۷ ۲۹ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۷

در حال و هوای خودتان هستید که تلفن زنگ می‌زند. دوستتان است؛ انگار از سمت خیابان شما می‌گذشته که ناگهان دلتنگ شما می‌شود! او تا کمتر از ده دقیقهٔ دیگر در منزل شما خواهد بود. حال آنکه خانهٔ شما به هم ریخته است، اضطراب به سراغتان آمده و نمی‌دانید چطور همه چیز را مرتب کنید.

به اطراف نگاهی می‌اندازید... اسباب بازی بچه‌ها سمتی، ملحفه‌های تازه شسته شده‌تان بر روی صندلی، پاکت‌های خریدتان بر میز آشپزخانه و.... نه! انگار این سر را سامانی نیست!
به گزارش جام جم سرا به نقل از دی. ان. اس (لیدیز) - در چنین مواقعی بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و تنها به این بیندیشید که حضور چه چیزهایی می‌تواند حواس می‌ه‌مان را سمت زیبایی‌های دیگر منزل جلب و حتی المقدور اسباب و اثاث بیهوده را از تیررس دور کند!
۱. ابتدا سمت در ورودی بروید. هرچه کفش و دمپایی اضافه آن جلو هست در جاکفشی قرار دهید یا اگر فرصت نیست آن‌ها را درکیسه پلاستیکی بریزید. یک سبد بزرگ، ساک خرید دستی یا هرچیزی که نزدیک خود دارید بردارید و هرچیز اضافه در اتاق نشیمن و پذیرایی را داخل آن بریزید. این کار از شما ۳ دقیقه نیز زمان نخواهد گرفت!
۲. می‌ه‌مان‌ها کجا می‌نشینند؟ محل نشستنشان را خالی از خرت و پرت‌های زائد کنید و روزنامه، مجله یا کتابی که می‌خواندید را روی میز قرار دهید! شما قرار است راجع به آن‌ها صحبت کنید! در نظر داشته باشید اغلب افرادی که تازه به جایی پا می‌گذارند برای دیدن ظرف و ظروف تکراری یا خوردن چای و شیرینی نیامده‌اند. آن‌ها به دنبال صحبت با شما هستند و چه فرصتی بهتر از اینکه آن‌ها روزنامه‌ای ورق بزنند و شما در همین فرصت برایشان میوه از آشپزخانه بیاورید؟!
۳. حتماً سری به دستشویی بزنید! بیشتر از ۲ دقیقه طول نمی‌کشد! با خودتان خوشبو کننده ببرید. حال که فرصت کافی برای تمیزکردن کل سرویس بهداشتی آن نیست الکل را از کمد کمک‌های اولیه بردارید و با دستمال توالت آینه را تمیز کنید. درپوش توالت فرنگی را ببندید و حوله را از سمت استفاده نشده‌اش قرار دهید.
۴-با روزنامه‌ای در دست در را باز کنید، شما حرف‌های زیادی برای گفتن با دوستتان دارید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
راسو
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۱
خیلی خوب بود

۰
۰

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر