Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۶۰۷۵۸۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۸

13 مجروح در تصادفات صبحگاهی پایتخت

آمبولانس اورژانس واژگون شد

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: بر اثر سه تصادف صبحگاهی در پایتخت 13 نفر مجروح شدند.

آمبولانس اورژانس واژگون شد

حسن عباسی گفت: ساعت 5:31 بامداد شنبه یک دستگاه آمبولانس اورژانس سنندج که در حال انتقال مجروح به تهران بود در اتوبان آزادگان با بلوک های جدا کننده کنار اتوبان برخورد و واژگون شد. بلافاصله پس از اعلام این حادثه سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد سه دستگاه آمبولانس اورژانس سنندج در حال انتقال بیمار به تهران بودند که یکی از آنها دچار حادثه شده است. امدادگران بی درنگ چهار مصدوم حادثه از جمله دو تکنسین اورژانس و فرد بیمار و همراهش را به بیمارستان فیاض بخش منتقل کردند.

وی افزود: بیمار این آمبولانس به علت تصادف خودرو اش و آتش سوزی دچار سوختگی شده بود که برای درمان در حال انتقال به تهران بود. خوشبختانه حال بیمار و تکنسین های اورژانس رضایت بخش اعلام شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران اظهار کرد: در حادثه دوم که ساعت هشت صبح رخ داد به علت تصادف یک دستگاه ون با تاکسی چهار نفر مجروح شده بودند که به وسیله سه دستگاه آمبولانس پس از اقدامات اولیه به بیمارستان امام رضا(ع)اسلامشهر و بیمارستان فیاض بخش اعزام شدند.

عباسی با اعلام برخورد یک دستگاه پراید با جرثقیل در اتوبان صدر بعد از خروجی نوبنیاد، افزود: این حادثه ساعت 5:51 دقیقه رخ داد و بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و پنج سرنشین خودرو پراید را که دچار جراحات شده بودند به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر