jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۰۶۰۱۱ ۲۱ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۲

اعضای هیات مدیره به دنبال منابع مالی خواهند رفت

فتح‌الله‌زاده: صالحی‌ امیری مردانگی کرد

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید سرپرست وزارت ورزش و جوانان در صدد رفع مشکلات مالی استقلال بر آمده است.

فتح‌الله‌زاده: صالحی‌ امیری مردانگی کرد

علی فتح الله زاده  درباره جلسه عصر دیروز(شنبه) هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار کرد: در جلسه هیات مدیره پیرامون مشکلات مالی باشگاه بحث کردیم و راه کارهایی برای ایجاد منابع مالی پیشنهاد شد. نتیجه جلسه هم این بود که دوستان برای به دست آوردن این منابع پیگیری‌های مربوطه را انجام داده و جلسات لازم با مسئولان را برگزار کنند.

وی همچنین درباره حمایت صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان از او با توجه به وجود شایعاتی درباره کنار رفتنش از مدیر عاملی استقلال، تصریح کرد: من که اعلام کرده بودم از وجود این شایعه‌ها مسرورم. اما از وزیر هم ممنونم که ار بنده حمایت کرد. ایشان نسبت به ما لطف دارد. امیدوارم ما هم بتوانیم با کارهای خوبی که انجام می دهیم، پاسخ لطفشان را بدهیم.

فتح الله زاده به ایسنا گفت: آقای صالحی امیری در مشکلات مالی باشگاه هم در حال کمک کردن به ما است و در حالی که هنوز چیزی معلوم نشده بود، مردانگی کرد و برای انجام بازی با بوریرام کمکی را انجام داد. در حال حاضر هم مطمئنم که در صدد کمک و بر طرف کردن بقیه مشکلات است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر