مردی که به یک دختر دانشجو در یکی از پل‌های عابر پیاده شهریار در غرب استان تهران حمله کرده و پس از سرقت کیفش قصد فرار داشت، از سوی مردم دستگیر شد.
کد خبر: ۶۰۴۲۲۰
حمله مرد شیشه‌ای به دختر جوان

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان شهریار تماس گرفت و از دستگیری یک مرد کیف‌قاپ در یکی از محله‌ها خبرداد.

ماموران با اعزام به محل و بررسی موضوع متوجه شدند، مرد سارق به زن جوان حمله کرده و با قاپیدن کیف و گوشی تلفن همراهش، قصد فرار داشته که مردم صدای کمک‌خواهی مالباخته را شنیده و با سد کردن راه مرد سارق، او را دستگیر کردند.

با تشکیل پرونده، شاکی و مرد سارق برای تحقیقات به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار منتقل شدند.

حمله مرد ناشناس به دختر جوان

ابتدا شاکی که یک دختر دانشجو بود، گفت: روز حادثه پس از خروج از دانشگاه، در حال گذر از پل عابر پیاده بودم که ناگهان یک مرد جوان به من حمله‌ور شد و به زور گوشی تلفن‌همراه و کیفم را قاپید و مرا به کناری پرت کرد و پا به فرار گذاشت. از ترس و وحشت قدرت حرکت نداشتم. بسختی بلند شدم و فریاد زدم. رهگذرانی که پایین پل ایستاده بودند، با شنیدن فریاد کمک خواهی من، راه سارق را سد و او را دستگیر کردند.

توهم از مرد معتاد سارق ساخت

در پی اظهارات شاکی، متهم که به مصرف ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد، به جرمش اعتراف و عنوان کرد: روز حادثه پس از مصرف شیشه دچار توهم شده و سرگردان در خیابان‌های شهر می‌گشتم تا این‌که با دیدن دختر جوانی که به سمت پل عابر پیاده می‌رفت و کیفی به دست داشت، صدا‌هایی به گوشم می‌رسید که از من می‌خواست کیف او را سرقت کن و در غیر این صورت کشته خواهی شد.

وی اضافه کرد: با هر گامی که دختر جوان بر می‌داشت، احساس می‌کردم به مرگ نزدیک‌تر می‌شوم و صدای ناشناس لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد. همان موقع به دختر جوان نزدیک و دیوانه‌وار به وی حمله کردم و او را به کناری انداختم و گوشی تلفن‌همراه و کیفش را دزدیده و متواری شدم. به دنبال جایی بودم تا این کیف را دفن کنم، شاید مرگ از من دور شود. وقتی به خودم آمدم، دیدم چند مرد مرا گرفته و کتکم می‌زنند و بعد کیف دزدی را از من گرفتند و مرا تحویل ماموران دادند.

متهم یادآور شد: توهم ناشی از مصرف شیشه، از من یک سارق ساخته بود و ممکن بود ناخواسته صدمه بیشتری به شاکی بزنم، اشتباه کرده‌ام و تقاضای بخشش دارم.

بنا بر این گزارش، برای متهم از سوی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهریار قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

معصومه ملکی - گروه حوادث

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
بلوری
Germany
۱۰:۴۲ - ۱۵ مهر ۱۳۹۲
۰
۰
راهكار مقابله با این قبیل جوان ها رو هم بگین كه این روزا خیلی زیاد شدن!!!
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۵ مهر ۱۳۹۲
۰
۰
همه اینها همین را می گویند و تقصیر را به گردن مواد می اندازند . اگر راست می گویید مواد مخدر مصرف نكنید . تا مثل آدم باشید و صداهایی شما را به خلافكاری ترغیب نكند .
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۶ مهر ۱۳۹۲
۰
۰
من فكر نمیكنم كه اظهارات این سارق واقعیت داشته باشه فقط میخواد تقصیر و بندازه گردن مواد
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها