jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۱۷۸۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۴

پسرپورعرب با اشاره به سلامتی و بهبود وضعیت جسمانی ابوالفضل پورعرب گفت: وضعیت جسمانی پدرم روز به روز بهتر می شود و خوشبختانه بیمارستان هم نبوده و در منزل از ایشان مراقبت می کنیم .

پسر پورعرب: پدرم بیمارستان نبود و مشکلی ندارد

به گزارش سینما پرس، روز گذشته در خبرها آمده بود که ابوالفضل پورعرب سوپراستار سینمای ایران در دهه 70 راهی بیمارستان شد و به لحاظ جسمی توانایی حضور در فیلم سینمایی «کلاشینکف» را ندارد که پوریا پورعرب پسر ایشان در گفت و گویی حضور ایشان در بیمارستان را رد کرد.

پسر پورعرب در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس درباره وضعیت جسمانی پدرش گفت: پدرم مشکلی ندارد و خوشبختانه بیمارستان هم نبوده  و در منزل از ایشان مراقبت می کنیم .

وی درادامه گفت: ایشان به تازگی سفری به مشهد داشتند که در حال حاضر بازگشتند و در تهران به سرمی برند .

پوریا پورعرب با تاکید بر بهبود وضعیت جسمانی پدرش گفت: وضعیت جسمانی ایشان روز به روز بهتر می شود و مشکل خاصی ندارند در منزل از ایشان مراقبت می کنیم، ایشان ورزش می کنند و از عکس هایی که از پدرم منتشر شده است وضعیت جسمانی شان بسیار مساعد شده و سلامتی را می توان در چهره ایشان هم شاهد بود.

وی درباره آمادگی جسمی پورعرب برای حضور در فیلم «کلاشینکف» گفت: وضعیت ایشان مناسب است و مشکلی برای بازی در فیلم های سینمایی و تلویزیونی ندارند و به لحاظ جسمی از عهده نقش ها برمی آیند.

وی در خاتمه تاکید کرد: باید مراقب هنرمندان باشیم و تنها پس از بیماری یا کهولت سن از آن ها یاد نکنیم . همیشه و در هر لحظه باید به فکر سرمایه های ملی کشور در رشته های مختلف باشیم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها