jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۰۱۲۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۳

همراه اول اعلام کرد که برای اولین بار در کشور، سیمکارتی ویژه دانشجویان با تسهیلات ویژه ارائه می‌کند.

به گزارش ایسنا، این سیمکارت اعتباری بر اساس اعلام شرکت ارتباطات سیار پایین‌ترین نرخ مکالمه را بین تمامی سیمکارت‌های اعتباری کشور داراست و در طراحی آن، علاوه بر پاسخگویی به نیازمندی‌های خاص این قشر، طرح‌های دوره‌ای خاصی نیز برنامه‌ریزی شده که از ابتدای آبان ماه - زمان آغاز عرضه سیمکارت در سراسر کشور- بتدریج اجرا خواهد شد.

ثبت‌نام و خرید سیمکارت دانشجو در فروشگاه‌های همراه اول و دفاتر خدمات مشترکین نزدیک به دانشگاه‌های سراسر کشور امکان‌پذیر است.

این گزارش می‌افزاید: سیمکارت دانشجو فقط در قالب سیمکارت اعتباری ارائه شده و فقط دانشجویان (۱۸ تا ۲۶ سال) مجاز به خرید آن هستند. دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی می‌توانند برای خرید سیمکارت اقدام کنند. برای هر دانشجو فقط امکان خرید یک سیمکارت وجود داشته و کنترل ثبت نام از سوی سیستم و دفاتر امور مشترکین انجام می‌پذیرد.

قیمت سیمکارت اعتباری دانشجو ۵۰ هزار ریال بوده که برای هر سیمکارت ۳۰ هزار ریال(با کسر مالیات ۲۸۵۷۵ریال) شارژ اولیه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ۶۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۶۰ عدد پیامک و ۶۰ مگابایت اینترنت رایگان نیز به مشترکین اهدا می‌شود. تعرفه مکالمه سیمکارت دانشجو یکسان بوده؛ یعنی برای تمامی مکالمات درون شبکه، در حالت استانی، بین استانی، ساعات اوج مصرف و ساعات غیراوج مصرف، یکسان و برابر با ۶۷۱ ریال در دقیقه است.

همچنین تمامی تعرفه‌های مکالمه و ارسال پیامک بین سیمکارت‌های دانشجویی شامل تخفیف ویژه نسبت به تعرفه‌های داخل شبکه این طرح است. تعرفه تمامی مکالمات ما بین سیمکارت‌های دانشجو یکسان و برابر ۵۹۹ ریال در دقیقه (پایین‌ترین نرخ مکالمه سیمکارت‌های اعتباری کشور) و تعرفه پیامک‌های بین این سیمکارت‌ها ۹۷ریال برای پیامک‌های فارسی و ۲۳۰ریال برای پیامک‌های لاتین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر