jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۹۷۹۸۹   ۲۶ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۹

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی گفت: هر دانشجویی که در دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم تحصیل می کند می تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند.

هر دانشگاهی که دانشجو باشید، معاف می شوید
سرهنگ حجت الله واعظی نژاد اظهار داشت: با توجه به حذف شرط پذیرش دانشجو در دانشگاهها از طریق آزمون سراسری، صدور معافیت تحصیلی برای دانشجویان پذیرفته شده در تمام دوره های تحصیلی دارای مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  امکان پذیر است.

وی با اشاره به دوره های پودمانی، فراگیر، بین الملل، مجازی و سایر مقاطع تحصیلی بدون آزمون افزود: دانشجویانی که به این صورت در دانشگاه پذیرفته شده اند با اعلام پذیرش دانشگاه و نداشتن غیبت، واجدشرایط بهره مندی از معافیت تحصیلی هستند.

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی تاکید کرد: مبنای پذیرش در دانشگاه ها چه با شرکت در آزمون و بدون آزمون، تاریخ ثبت نام در دانشگاه تاریخ ثبت نام در دانشگاه است. ( مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر