jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۵۹۶۷۴۴   ۲۲ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۶

این ماجرایی است که پشت انسان را به لرزه در می آورد، با اینکه خوشبختانه قبل از ارتکاب اعمال جنون آمیزی از سوی یک مرد انگلیسی ماموران پلیس او را دستگیر کردند.

می خواست بچه ها را بدزدد، بکشد و بخورد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نیوزنت، جئوفری پورتوی انگلیسی 40 ساله افکار پلیدی در سر داشت. او یک زیرزمین قفس مانند در خانه اش در شهر وورچستر ایالت ماساچوست ساخته بود. هدفش از این کار چه بود؟ دزدیدن بچه ها، تجاوز به آنها، کشتنشان وخوردنشان.

مامران پلیس در بازرسی خانه او اتاقی زیرزمینی  با یک تابوت ضد صدا که می توانست یک بچه را در خود جای دهد،​ فریزرهای صندوقی و چاقوهای جراحی یک بار مصرف را کشف کردند.

جئوفری برای ارضای تمایلات کودک آزارانه و آدم خواری اش چند همدست داشت از جمله  رونالد براون یک عروسک گردان اهل ایالت فلوریدا. رونالد با جئوفری برای انجام اهداف پلیدشان برنامه دقیقی را طرح کرده بودند.

رونالد یک پسربچه را در کلیسایی که در آنجا کار می کرد به عنوان نخستین قربانی انتخاب کرده بود. او به اندازه ای از موفقیت نقشه اش اطمینان داشت که تصویری نقاشی شده از قربانی را با خطوطی از قسمت های بدن که می توان آنها را خورد تهیه کرده و برای جئوفری فرستاده بود.

سپس، دو جنایتکار تصمیم گرفتند خانه ای را در اورگلادز ایالت فلوریدا و در مجاورت پارک حفاظت شده اجاره کنند. آنها می خواستند پس از چند روز آزار بچه او را کشته و قسمت هایی از بدنش را بخورند.

به نوشته بوستون گلاب آنها سپس قصد داشتند بقایای جسد پسر بچه را به داخل مرداب های مملو از تمساح منطقه بیاندازند تا خوراک این خزنده ها شود.

جئوفری پورتوی با نام مستعار « فت لانگپیگ» در شبکه های اجتماعی بدون پنهانکاری با همدست هایش گفت و گو می کرد. ماموران اف بی آی از همین طریق موفق به شناسایی و دستگیری او در ژوئیه 2012 شدند. او در ماه مه گذشته به دلیل در اختیار داشتن عکس های مستهجن از آزار جنسی کودکان و همچنین قصد ربودن، آزار و قتل کودکان متهم شناخته شد.

رونالد همدست اصلی او در ژوئیه گذشته به 20 سال زندان محکوم شد.

دادستان بوستون هفته گذشته برای جئوفری تقاضای 27 سال زندان کرده که در پایان مدت حبس باید از خاک آمریکا اخراج شود. دادگاه بوستون روز سه شنبه 17 سپتامبر حکم مجازات این انگلیسی 40 ساله را صادر خواهد کرد. مترجم: بهرام افتخاری.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
گپ
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
خدا به تمام بچه های دنیا كمك كنه كه طعمه همچنین آدمهایی نشن
۰
۰
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
باید خودشان به همان ترتیب قتل عام بشن
۰
۰
بی نام
United States
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
این آدما حكمشون اعدام. نه 20 سال حبس كه بعد از بیرون آمدن از زندان باز هم بچه های بی گناه رو بدزدند
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
واقعاً باید به دین اسلام افتخار كنیم؛ اگر این فرد در سرزمین اسلامی ایران عزیز محاكمه میشد بیگمان به اعدام محكوم می گردید؛ البته بسیار بعید است چنین موجودات پستی در ایران عزیز وجود داشته باشند؛ به نظر من حیف زندان كه این حیوان پست بلكه پایین تر از حیوان بخواهد در آنجا نگهداری شود. زندان هم شأنی دارد و در واقع مكانی است برای اصلاح اما چنین موجود شیطان صفتی به هیچ وجه قابلیت اصلاح ندارد.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر