jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۳۱۲۷   ۰۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۹

ماموران اداره مبارزه با موادمخدر استان خراسان رضوی در پی چند عملیات‌ جداگانه 12 قاچاقچی از اعضای سه باند را همراه 88 معتاد خرده پا که با آنها همدست بودند، دستگیرو 390 کیلو گرم موادمخدر تریاک، مقداری حشیش و ده کیلوگرم موادمخدر شیشه از این افراد کشف و ضبط کردند.

به گزارش جام‌جم، سردار بهمن امیری‌مقدم، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: ماموران اداره مبارزه با موادمخدر استان در جهت اجرای طرح مقابله با سوداگران مرگ و پاکسازی مناطق آلوده در شهر، اطلاع یافتند قاچاقچیان در قالب سه باند قصد دارند یک محموله بزرگ موادمخدر را به استان خراسان رضوی انتقال دهند.

وی افزود: با جمع‌بندی اطلاعات، تحقیقات ماموران مبارزه با موادمخدر برای شناسایی و دستگیری اعضای این سه باند آغاز شد تا این که روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران در نخستین عملیات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری 12 قاچاقچی حرفه‌ای شدند و پنج دستگاه خودروی آنها را توقیف و در بازرسی از خودروها 360 کیلو موادمخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند. فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی یاد آور شد: متهمان با انتقال به اداره مبارزه با موادمخدر اعتراف کردند این محموله را از استان‌های جنوبی کشور به استان خراسان رضوی منتقل کرده و قصد داشته‌اند از طریق رابطان خود بفروشند که دستگیر شده‌اند.

امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: در پی اعتراف متهمان، عملیات پلیسی برای دستگیری مرتبطان با این باند ادامه یافت تا این که در این زمینه 14 زن و 74 مرد معتاد خرده‌پا که با اعضای باند همدست بودند، دستگیر شدند و در بازجویی به همکاری با قاچاقچیان دستگیر شده، اعتراف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر