jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۰۸۷   ۲۹ تير ۱۳۹۲  |  ۲۰:۱۹

ساندرو روسل که ریاست بارسلونا را به عهده دارد، تائید کرد که تیتو ویلانووا به دلیل آن‌که قرار است تحت مراقبت‌های مربوط به سرطان خود قرار بگیرد، دیگر توانایی به دست داشتن هدایت این تیم را نداشته و آبی‌و‌اناری‌ها را ترک می‌کند.

به گزارش سایت باشگاه، او اعلام کرد که سرمربی جدید کاتالان‌ها هفته آینده معرفی خواهد شد ولی هیچ نشانی از گزینه مورد نظر خود ارائه نکرد.

روسل در این مورد گفت: باید خبری را اعلام کنم که هیچ‌گاه دوست نداشتم آن را به زبان بیاورم. پس از آن‌که تست‌هایی در مورد بیماری تیتو ویلانووا انجام گرفت، قرار شد او بازهم تحت مداوا و شیمی درمانی قرار بگیرد که این موضوع ادامه کار او به عنوان سرمربی در بارسلونا را با مشکل روبه‌رو می‌کند.

اکنون روبی به شکل موقت سرپرست بارسلونا شده است، اما در روزهای آینده جوزپ ماریا بارتومو (نایب رئیس) و آندونی زوبیزارتا (مدیر ورزشی) جانشین تیتو ویلانووا را معرفی خواهند کرد.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر