jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۹۸۸   ۲۹ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۳۹

معمولا ویتامین‌ها، افراد را قوی نگه می‌دارد؛ اما به نظر می‌رسد «ویتامین 3» آنقدر علی ضیا را خسته کرده که او این روزها استراحت را بر هر چیز دیگری ترجیح ‌‌می‌دهد. مجری برنامه ویتامین 3 در گفت‌وگوی اخیر خود به برنا گفته است، می‌خواهد مدتی استراحت کند و اکنون قصدی برای حضور در این برنامه ندارد.

او همچنین زیاد اهل خط‌کشی بین خود و مردم نیست و دوست دارد میان مردم و مثل همه زندگی کند؛ چرا که در یک اظهارنظر قابل توجه و تامل گفته است: سعی می‌کنم سبک زندگی‌ خود را به مردم نزدیک کنم به همین علت شبیه آنها زندگی می‌کنم و سعی‌ بر این است که برخلاف برخی‌، در اماکن عمومی ظاهر شوم و با مردم ارتباط برقرار کنم. به همین دلیل خیلی وقت‌ها سفرهای داخل شهری را با مترو انجام می‌دهم و...!

باید دید دوره استراحت آقای ضیا و سفرهای بین شهری ‌او کی به پایان خواهد رسید؟

علی ضیا از جمله مجریانی است که عمدتا اجرای برنامه‌های گفت و گو محور و با فضای شاد و سرگرم‌کننده را به عهده داشته است. اجرای وی در برنامه ظهرگاهی نیمروز که دو سال پیش از شبکه سه سیما به پخش می‌رسید سبب شد این مجری جوان به یکی از مجریان شناخته شده در حوزه برنامه‌های گروه اجتماعی تبدیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر