jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۰۹۱۳   ۲۹ تير ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۵

با اعلام فتح‌الله‌زاده :

حضور جاجا در استقلال منتفی شد

در حالی که مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جاجا هافبک اهل برزیل بودند، این بازیکن ترجیح داد تا فوتبال خود را در باشگاهی به غیر از استقلال ادامه دهد.

حضور جاجا در استقلال منتفی شد


بنا به اعلام فتح الله زاده به این بازیکن برزیلی در خصوص شرایط ایران مواردی را گفته‌اند که او از حضور در جمع آبی‌پوشان منصرف شده است. به همین دلیل جاجا به همراه دیگر بازیکنی که قرار بود به زودی به ایران بیاید تا در تمرینات استقلال شرکت کند، تصمیم گرفتند به پیشنهاد این باشگاه پاسخ منفی بدهند. این در حالی است که جاجای برزیلی هفته گذشته در تست پزشکی نیز شرکت کرده بود.
مسئولان باشگاه استقلال رایزنی‌های خود را برای جذب بازیکن جدید آغاز کرده‌اند و قرار است یکی از بازیکنانی که فیلم بازی‌های وی توسط کادر فنی این تیم آنالیز شده است امروز (شنبه) در تمرین آبی‌پوشان شرکت کند. مسئولان باشگاه استقلال برای اینکه اتفاقات جاجا بار دیگر تکرار نشود از اعلام نام این بازیکن خودداری کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر