jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۸۷۶۵   ۲۱ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۲

پزشکی از اهالی شهر دیترویت در ایالت میشیگان هفته گذشته نوزادی را به دنیا آورد که با تولدش تعداد نوزادانی که این پزشک در دوره فعالیت کاری‌اش به دنیا آورده به 8000 می‌رسد.

ریچارد اسمیت شصت‌ویک ساله پزشکی است که افتخار می‌کند تا امروز توانسته است به عنوان نخستین فردی که نوزادان را در آغوش می‌گیرد در نخستین ثانیه‌های پس از تولد 8000 نوزاد در کنار آنها حضور داشته باشد و ورود آنها به زندگی زمینی را خوشامد بگوید.

او قصد دارد همچنان به فعالیت در این حوزه ادامه دهد و امیدوار است بتواند در آینده‌ای نزدیک این رکورد را به ده‌هزار برساند که رکورد قابل توجهی است.

دکتر اسمیت بر این باور است که این شغل بهترین شغل دنیاست چراکه می‌توان در بهترین لحظه زندگی خانواده‌ها که تولد فرزندانشان است در کنار آنها حضور داشته و در شادی آنها سهیم بود و از همه مهم‌تر در این لحظه شیرین در کنار نوزادانی که به این دنیا قدم می‌گذارند حضور داشت.

با یک حساب و کتاب سرانگشتی می‌توانیم بگوییم دکتر اسمیت از زمان آغاز فعالیت حرفه‌ای‌اش تا به امروز به طور متوسط هر روز شاهد تولد یک نوزاد بوده است./ UPI

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر