jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۷۵۴۹   ۱۷ تير ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۹

برخی را به بغل پرسپولیس انداخته‌اند تا فقط مصاحبه کنند؛

دایی: لابد این آقا وقتی در فوتبال بود من زندان بودم!

۱

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با دوربین خبر ساز اظهار داشت: برخی را به بغل پرسپولیس انداخته‌اند تا فقط یک ماه مصاحبه کنند.

دایی: لابد این آقا وقتی در فوتبال بود من زندان بودم!


علی دایی در گفت‌وگو با دوربین خبرساز شبکه خبر اظهار داشت: بدون شک با توجه به اینکه پرسپولیس و استقلال متعلق به دولت است ما هم تابع هستیم اما معتقدیم باید وزیر ورزش جدید با افکارش تصمیمات جدید بگیرد.

وی افزود: به نظر شما این عاقلانه است که در عرض یک ماه ما سه مدیر‌عامل ببینیم؟ من و بچه‌هایم چه گناهی کردیم اما متاسفانه همیشه همینطور است.

دایی ادامه داد: من بعضی از آقایان را نمی‌شناسم اما این آقایی که هر دفعه مصاحبه می‌کند دوست داشت با من لابی کند و از طریق دوستان مشترک دو سه بار می‌خواست با ما قرار ملاقات بگذارد که ما هم آن را رد کردیم و به همین دلیل به ایشان فشار آمد. این آقایی که اسم عجیبی دارد را نمی شناسم.

سرمربی قرمز‌پوشان خاطرنشان کرد: برای من جای سوال است که چرا برخی ها هنوز نیامده و چیزی را ندیده مصاحبه می‌کنند. به نظرم برخی‌ها اینها را به بغل پرسپولیس انداخته‌اند و گفتند تا می‌توانید مصاحبه کنید. بگذارید به مصاحبه های خود ادامه دهند اما من سوالم اینجاست ایشان در فدراسیونی که بوده نه  نه اسم آن را شنیدم و نه چیز دیگر.

دایی ادامه داد: ایشان می‌گوید 20 سال در فوتبال بوده‌ام که مثل اینکه 20 سال من در زندان بوده‌ام. اصلا راست می‌گوید ایشان 20 سال مدیر بوده‌اند و من در زندان. بگذارید تا یک ماه دیگر هرچه دوست دارند بگویند اما خوشبختانه مهم این است که رویانیان مانده و کار خودش را با قدرت دنبال می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اسما عیل سفیدگران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
زندباددائی كه حرفهایش به مادل گرمی می دهد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر