jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۶۸۹۹   ۱۵ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۷

عموپورنگ، باز هم خبرساز شد. داریوش فرضیایی، مجری برنامه‌های پربیننده کودکان و نوجوانان در تلویزیون، هفته گذشته در نهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت همراه امیرمحمد متقیان به‌عنوان مهدی‌یاور مورد قدردانی قرار گرفت.

در همایش امسال از 25 نفر در حوزه‌های مختلف قدردانی شد و داریوش فرضیایی که چند سالی است با اجرای برنامه‌های مختلف به طور تخصصی فعالیت در حوزه کودک و نوجوان را دنبال می‌کند، از آنجا که همواره تلاش کرده از طرح مفاهیم اخلاقی و آموزشی در برنامه غفلت نکند و با توصیه به کودکان به ارتقای سطح آموزشی برنامه‌های کمک کند، مهم‌ترین و شاید بتوان گفت متفاوت‌ترین جایزه عمر خود را گرفت و خبرساز شد.

نکته قابل تامل درخصوص اهدای این​گونه جوایز که از تعاریف رقابتی به دور هستند و بیشتر به واسطه قدرشناسی به هنرمندان سینما و تلویزیون اهدا می‌شوند، این است که مخاطبان را بیشتر با کارکردهای آموزشی و تربیتی همراه می‌کند.

موفقیت فرضیایی در این همایش باردیگر نشان داد که رسانه ملی برای ارائه مفاهیم مذهبی به مخاطبان، صرفا نباید به تولید برنامه‌های خاص و سنگین که بطور مستقیم به انتقال پیام می‌پردازند، بسنده کند و از یک برنامه کودکانه نیز می‌توان به عنوان تریبونی برای انتقال پیام استفاده کرد و بازخوردی که از چنین برنامه‌ای به دست می‌آید چه بسا بهتر هم باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر