jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۶۹۸۴۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۱

پیغام بورسیا دورتموند به بایرن مونیخ:

لواندوفسکی را به همه می فروشیم جز شما!

مسئولان بورسیا دورتموند مهاجم خود یعنی لواندوفسکی را به هر تیمی می دهند به جز بایرن.

لواندوفسکی را به همه می فروشیم جز شما!

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ میشاییل زورچ رییس باشگاه بورسیا دورتموند به کیکر گفت: "لواندوفسکی از تیم های مختلفی پیشنهاد دارد که بایرن یکی از سر سخت ترین آنهاست اما ما هرگز او را به بایرنی ها واگذار نمی کنیم چون نمی  خواهیم یکی از بهترین بازیکنانمان را فصل آینده در ترکیب سرسخت ترین حریفمان در بوندسلیگا ببینیم."

وی افزود: "زمانی که لواندوفسکی به طور ناگهانی مورد توجه همزمان چند تیم بزرگ قرار گرفت تمرکز خود را از دست داد که این ما را خیلی نا امید کرد اما او به سرعت تمرکزش را بازیافت . او عملکرد همیشگی اش را به نمایش گذاشت و همانند یک بازیکن حرفه ای عمل کرد. او شخصیت بسیار بالایی دارد و قطعا تصمیمی می گیرد که به نفع باشگاه بورسیا دورتموند خواهد بود."
روبرت لواندوفسکی به غیر از تیم بایرن مونیخ، منچستر یونایتد را دیگر مشتری سرسخت خود می بیند. این تیم همچنان مصرانه به دنبال جذب لواندوفسکی است هر چند هنوز هیچ نتیجه ای از مذاکرات حاصل نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر