مهاجم مسلح پس از اختلاف مالی، با سلاح کلاشینکف به سوی زن و مرد فیلمبردار تیراندازی کرده بود

عامل شلیک به زن فیلمبردار جان باخت

فردی که پس از کشتن یک زن فیلمبردار و زخمی کردن شوهر او در شهرک اندیشه در شهریار با شلیک گلوله دست به خودکشی زده بود، پس از چند روز در بیمارستان جان باخت.
کد خبر: ۵۶۸۷۲۱

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده چهارم خرداد هنگامی در دستور کار ماموران جنایی پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت که مردی در تماس تلفنی با پلیس، از حمله مسلحانه یک مرد به یک زوج فیلمبردار در فاز یک شهرک اندیشه خبر داد.

ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه، متوجه شدند زن فیلمبردار با شلیک گلوله کشته شده و شوهرش ـ مرد فیلمبردار ـ و ضارب مسلح بشدت زخمی شده‌اند.

در پی این حادثه و گزارش موضوع به بازپرس برجسته، قاضی کشیک ویژه قتل شهریار، جسد زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و دو مرد زخمی به بیمارستان منتقل شدند. کارآگاهان جنایی با تحقیق از شاهدان حادثه متوجه شدند، مرد مسلح همراه مردی که راننده یک خودروی سمند بوده به محل آمده و با کلاشینکف به سوی زن و مرد فیلمبردار شلیک کرده است.

در ادامه تحقیقات از خانواده مقتول معلوم شد، دخترشان همراه شوهرش در آتلیه کار می‌کردند و نمی‌دانند ضارب مسلح کیست و به چه انگیزه‌ای دست به جنایت زده است.

هوشیاری همسایه، هویت مرد فراری را فاش کرد

جستجو‌ها برای دستگیری راننده فراری از محل حادثه ادامه داشت تا این که یکی از همسایه‌های مقتول که شماره پلاک خودروی سمند را یادداشت کرده بود، آن را در اختیار پلیس قرار داد و بررسی در این زمینه آغاز شد.

در ادامه هویت مالک خودرو شناسایی و وی با دستور قضایی بازداشت و به پلیس آگاهی شهریار منتقل شد.

وی در تحقیقات، خود را همکار مرد مسلح معرفی و عنوان کرد روز حادثه به اصرار همکارش به کرج آمده و از تصمیم وی خبر نداشته است.

در ادامه مشخص شد، همکارش در میانه راه از او خواسته تا مقابل یک آتلیه در فاز یک اندیشه خودرو را متوقف کند تا پس از گفت‌وگو با صاحب محل بازگردد، اما دقایقی بعد صدای مشاجره همکارش را می‌شنود و از او می‌خواهد به دعوایش پایان دهد، اما مرد مسلح عنوان می‌کند آنها باید هشت میلیون تومان بدهی خود را پرداخت کنند. سپس از خودرو سلاح کلاشینکف را برداشته و شروع به تیراندازی می‌کند.

عامل جنایت تسلیم مرگ شد

در حالی که با اطلاعات به دست آمده از همکار مرد ضارب، کارآگاهان جنایی منتظر بودند تا با به هوش آمدن دو مرد زخمی، از آنها بازجویی و از انگیزه این حادثه اطلاع پیدا کنند، عامل جنایت بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شد.

نجات مرد فیلمبردار از مرگ

با این حال شوهر مقتول با تلاش پزشکان، پس از چند عمل جراحی نجات یافت و دوشنبه سیزدهم خرداد به هوش آمد. به این ترتیب کارآگاهان جنایی پس از بهبود نسبی وضع این بیمار، تحقیقات از وی برای رازگشایی این جنایت را آغاز خواهند کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها