jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۵۶۶۷۶۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۳

در سرای اهل قلم برگزار می‌شود

بیست و چهارمین دوره جایزه کتاب فصل

بیست و چهارمین دوره جایزه کتاب فصل هفته آینده با حضور برگزیدگان و جمعی از اندیشمندان در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود.

بیست و چهارمین دوره جایزه کتاب فصل

در این دوره از جایزه کتاب فصل که به آثار منتشرشده در زمستان 1391 اختصاص دارد، در مجموع 2079 عنوان مورد ارزیابی قرار گرفت که پس از داوری مرحله اول در مجموع 162 عنوان به مرحلۀ دوم راه یافته است.

شمار آثار داوری‌شده به تفکیک موضوعات بدین قرار است: کلیات: 27، فلسفه و روانشناسی: 200، دین: 583، علوم اجتماعی: 251، زبان: 30، علوم خالص: 25، علوم کاربردی: 86، هنر: 62، ادبیات: 454، تاریخ و جغرافیا: 201، کودک و نوجوان: 160.

آیین پایانی بیست و چهارمین دوره جایزه کتاب فصل، روز یکشنبه دوازدهم خردادماه سال جاری در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر