فیلم سینمایی «چه خوبه که برگشتی» از چهارشنبه این هفته (هشتم خردادماه) روی پرده سینماها می‌رود.
کد خبر: ۵۶۶۴۷۱
فیلم مهرجویی این هفته اکران می‌شود

حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مصوبات آخرین جلسه این شورا، اظهار کرد: در این جلسه قرارداد فیلم سینمایی «خودزنی» برای اکران پس از «برف روی کاج‌ها» در گروه «عصر جدید» ثبت شد.

او ادامه داد: قرارداد فیلم سینمایی «بی‌تابی بیتا» برای اکران پس از فیلم «بازنشسته‌ها» در گروه «قدس» نیز ثبت شد و این دو فیلم از هفته‌های آینده به جمع فیلم‌های اکران‌شده اضافه خواهند شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین گفت که فیلم «چه خوبه که برگشتی» به‌ کارگردانی داریوش مهرجویی از چهارشنبه این هفته (هشتم خردادماه) در گروه «استقلال» روی پرده خواهد رفت.

او در پاسخ به پرسشی درباره ترکیب اعضای شورای صنفی نمایش که قرار بود در این جلسه مورد بحث قرار گیرد، افزود: رئیس، نایب رئیس و سخنگوی شورا همان افراد قبلی هستند و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نشد.

کاوش درباره حضور مسعود اطیابی و علی سرتیپی در جلسات این شورا که حکم‌شان از سوی معاون فعالیت‌های سازمان سینمایی صادر شده بود‌، گفت: آقای اطیابی فعلا در سفر است و پس از بازگشت، در جلسات شرکت خواهد کرد؛ اما آقای سرتیپی اعلام کرد که از ترکیب شورا استعفا می‌دهد و در آینده، آقای قزل‌ایاق دوباره به جمع اعضا اضافه خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها