jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۵۱۵۰   ۰۱ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۸:۴۹

پیش‌نویس قرارداد 3 ساله دایی آماده امضا شد

دایی و رویانیان تلفنی رفع کدورت کردند!

پیش‌نویس قرارداد علی دایی و باشگاه پرسپولیس در حالی آماده امضاء شد که علی دایی و رویانیان تلفنی کدورت های گذشته شان را رفع کردند.

دایی و رویانیان تلفنی رفع کدورت کردند!


پس از هماهنگی امروز با علی دایی به صورت تلفنی پیش‌نویس قرارداد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای امضای رویانیان آماده شد و قرار است این اتفاق سریع‌تر بیافتد، البته طبق هماهنگی‌های انجام شده قرارداد به امضای خود دایی روز جمعه یعنی در شب میلاد مولی‌الموحدین علی (ع) برگزار خواهد شد.

این قرارداد در سه سال ورزشی تنظیم شده و طرفین نیز با یکدیگر توافقات اولیه را داشته‌اند.

همچنین علی دایی و رویانیان در دو تماس تلفنی تمام مشکلات گذشته خود را کنار زدند و مقرر شد دیگر به اتفاقات گذشته و مشکلات پیش آمده برنگردند.

همچنین طبق توافق های انجام شده مبلغ قرارداد دایی و باشگاه پرسپولیس که گفته می‌شود چندان زیاد نیست، قرار است به صورت محرمانه باقی بماند، البته خود دایی اعلام کرده که پس از امضا آن را اعلام خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر