jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۶۲۹۲۷   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۹

در پی تصویب افزایش 31 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها در شورای شهر تهران و ابلاغ آن به سازمان تاکسیرانی برای اجرا، فرماندار تهران این اقدام را خلاف قانون دانست و تاکید کرد: افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی، باید از مسیر قانونی ابلاغ و اعمال شود.

به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی با تاکید بر این‌که هرگونه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی خلاف‌قانون است، افزود: در صورت افزایش‌ غیرقانونی کرایه‌ها از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این‌که برخی رانندگان تاکسی اقدام به افزایش خودسرانه‌ کرایه‌های حمل و نقل عمومی کرده‌اند گفت: سازمان تاکسیرانی شهر تهران باید بازرسی و نظارت‌های لازم را انجام دهد.

فرماندار تهران با تاکید براین‌که افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی بر خلاف قانون و مصلحت مردم است، تصریح کرد: با توجه به این‌که در قیمت سوخت افزایشی نداشته‌ایم، بنابراین تا پایان سه ماهه نخست سال افزایش قیمت حمل و نقل عمومی در دستور کار نیست.

فرهادی تاکید کرد: در فرصت مناسب نسبت به افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی امسال اقدام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر