jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۶۲۹۲۷   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۹

در پی تصویب افزایش 31 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها در شورای شهر تهران و ابلاغ آن به سازمان تاکسیرانی برای اجرا، فرماندار تهران این اقدام را خلاف قانون دانست و تاکید کرد: افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی، باید از مسیر قانونی ابلاغ و اعمال شود.

به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی با تاکید بر این‌که هرگونه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی خلاف‌قانون است، افزود: در صورت افزایش‌ غیرقانونی کرایه‌ها از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این‌که برخی رانندگان تاکسی اقدام به افزایش خودسرانه‌ کرایه‌های حمل و نقل عمومی کرده‌اند گفت: سازمان تاکسیرانی شهر تهران باید بازرسی و نظارت‌های لازم را انجام دهد.

فرماندار تهران با تاکید براین‌که افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی بر خلاف قانون و مصلحت مردم است، تصریح کرد: با توجه به این‌که در قیمت سوخت افزایشی نداشته‌ایم، بنابراین تا پایان سه ماهه نخست سال افزایش قیمت حمل و نقل عمومی در دستور کار نیست.

فرهادی تاکید کرد: در فرصت مناسب نسبت به افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی امسال اقدام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر