jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۶۲۷۴۷   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۶

عالمیان و احدی بردند شهسواری صعود کرد

بک هند پینگ پنگ بازان ایرانی در مسابقه های جهانی

دومین روز مسابقات پینگ پنگ قهرمانی جهان با صعود مهران احدی و نیما عالمیان به جدول 128 نفره و اصلی مسابقات، حذف حمیدرضا طاهرخانی و صعود ندا شهسواری به مرحله دوم و پیروزی وی در این مرحله پیگیری شد.

بک هند پینگ پنگ بازان ایرانی در مسابقه های جهانی

در ادامه دیدارهای دومین روز مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان امروز سه شنبه نیما عالمیان برابر "پیرلوک ترا اولت از کانادا 4 بر صفر به برتری دست یافت و با کسب این پیروزی وارد جدول اصلی مسابقات شد.

در دیگر دیدار برگزار شده مرحله حذفی مهران احدی با نتیجه 4 بر یک مقابل خلید عصار از مصر پیروز شد و این بازیکن نیز به جدول اصلی راه یافت. پیش نیز نوشاد عالمیان که به دلیل داشتن سید 35 بازی‌ها از در مرحله مقدماتی معاف شده بود در جدول اصلی قرار گرفته بود.

این در حالی است که حمیدرضا طاهرخانی از صعود به این جدول بازماند. این بازیکن امروز در مرحله حذفی مسابقات برابر "ویچسلاو بروف" از مصر 4 بر یک شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در بخش بانوان ندا شهسواری دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی را با پیروزی 4 بر صفر مقابل "چوک وو" از کنگو به پایان رساند و راهی مرحله دوم شد. شهسواری در مرحله دوم نیز مقابل "لیدی روانو" از کلمبیا با همین نتیجه پیروز شد.

پیش از این مریم صامت از صعود به مرحله دوم بازمانده بود و محجوبه عمرانی نیز با کسب دو پیروزی در مرحله مقدماتی از این مرحله صعود کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر