jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۵۷۷۵۲   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۷

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه در سال گذشته 51 درصد جابه جایی مسافران وارد شده به کشور از سوی اتوبوس انجام شده است، گفت: در این مدت 390 هزار نفر توسط 37 هزار دستگاه وسیله‌ نقلیه مسافری از کشور خارج شدند که سهم اتوبوس 54 درصد بوده است.

خروج 390 هزار مسافر در سال 91

به گزارش مهر، شهریار افندی زاده در خصوص جابه جایی مسافران در سال گذشته توسط حمل و نقل جاده ای، اظهار کرد: در سال گذشته، 207 هزار نفر مسافر توسط 30 هزار دستگاه وسیله‌ نقلیه مسافری وارد کشور شدند که سهم اتوبوس از این جابجایی‌ها 51 درصد و سواری 49 درصد بوده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خروج مسافران از کشور، تصریح کرد: در این مدت 390 هزار نفر توسط 37 هزار دستگاه وسیله‌ نقلیه مسافری از کشور خارج شدند که سهم اتوبوس 54 درصد و سواری 46 درصد بوده است.

وی با اشاره به بیشترین تردد وسایل‌نقلیه مسافری از مرزهای کشور، بیان کرد: بیشترین تردد از مرز بیله سوار با 24 درصد و دوغارون با 22 درصد انجام گرفته است.

افندی زاده با بیان اینکه از مجموع مسافرانی که به کشور وارد شدند، 143 هزار نفر خارجی و 128 هزار نفر ایرانی بودند، گفت: همچنین در این مدت 169 هزار نفر مسافر خارجی و 221 هزار نفر مسافر ایرانی از مرزها خارج شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر