jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۴۳۸۵ ۲۶ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۰

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این ‌که بیش از 3268 هکتار بافت فرسوده مصوب در شهر تهران وجود دارد، از سپری شدن مراحل تصویب طرح دقیق‌سازی بافت‌های فرسوده در صحن شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: براساس این طرح مساحت بافت‌های فرسوده به حدود ۴۴۰۰ هکتار رسیده است.

علیرضا جعفری با اشاره به این ‌که نوسازی بافت‌های فرسوده، امروز به عنوان یکی از مسائل کلان در مدیریت شهری مطرح است، افزود: خسارتی که ممکن است در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در بافت‌های فرسوده به‌وجود بیاید بسیار سنگین و جبران‌ناپذیر است.

وی با تاکید بر این‌ که تنها راهبرد برای حل مساله فرسودگی بافت‌های پایتخت، ورود مردم به عرصه نوسازی است، اظهار کرد: سازمان نوسازی شهر تهران در این زمینه نقش حمایتی، هدایتی و نظارتی دارد.

جعفری تصریح کرد: هم‌اکنون روح حاکم بر فعالیت‌های سازمان نوسازی تقویت مدیریت اجتماعی در بافت‌های فرسوده جهت تحقق جریان نوسازی مردمی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر