jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۵۲۷۴۷   ۲۰ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۴

مدیررسانه ای باشگاه راه آهن:هنوز چیزی رسما اعلام نشده

نام علی دایی از کمیته فوتبال فیفا حذف شد

نام علی دایی از فهرست اعضای کمیته فوتبال فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)حذف شده است.

نام علی دایی از کمیته فوتبال فیفا حذف شد


 علی دایی از سال 2007 عضو این کمیته بوده و تنها عضو ایرانی این نهاد محسوب می شد. ریاست این کمیته را میشل پلاتینی رییس یوفا در اختیار دارد.
در فهرست جدید این کمیته نامی از علی دایی به چشم نمی خورد.
مدیر رسانه ای تیم فوتبال راه آهن که علی دایی سرمربیگری آن را برعهده دارد،دراین باره گفت: فدراسیون بین المللی فوتبال این مسئله را رسما به دایی اعلام نکرده و فقط نام او را در فهرست جدید کمیته فوتبال نیاورده است.
وی ادامه داد:این اتفاق احتمالا به دلیل غیبت دایی در چند جلسه کمیته فوتبال رخ داده است چون فیفا علاقه مند است کسانی که به طوردائم در جلسات حضور پیدا می کنند عضو کمیته های مختلف این نهاد باشند.
کمیته فوتبال فیفا 27 عضو دارد و ریاست آن بر عهده میشل پلاتینی قرار دارد.
ژرژ وه آ، کریستین کارمبو، کارلوس بیلاردو، خوزه لوئیس چیلاورت، فلورنتوینو پرس، دیمیتریو آلبرتینی، هری کیول، فرانتس بکن بائر و پله برخی از اعضای سرشناس این کمیته هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها