jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۴۹۷۰۹   ۲۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۵:۴۸

فردی که تحت فروش بسته های پیامکی از هموطنان کلاهبرداری می کرد، توسط پلیس فتای تهران بزرگ دستگیر شد.

کلاهبرداری در پوشش فروش بسته های پیامکی

به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: پیرو شکایت فردی مبنی بر اینکه کلاهبرداری از طریق فروش بسته های پیامکی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: بنا بر اظهارات شاکی، چندی پیش فردی طی تماس تلفنی، شرکتی را که در زمینه تبلیغات پیامکی فعالیت می کرد را معرفی و او نیز جهت خرید بسته پیامک تبلیغاتی به سایت شرکت مزبور مراجعه و وجهی را پرداخت کرده بود اما پس از آن، این شرکت، دیگر پاسخگوی تماس های شاکی نبود.

سرهنگ محمدمهدی کاکوان افزود: طی بررسی و تحقیقات فنی، متهم شناسایی و دستگیر شد؛ وی در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کرد.

رییس پلیس فتا به کاربران هشدار داد: توجه و دقت نظر شهروندان به هشدارهای پلیس فتا، همواره بهترین راهکار برای مقابله با آسیب‌ها و تهدیدات موجود در فضای مجازی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر