jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۹۲۸۸   ۲۲ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۵۹

معاون رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادهای اخیر آیت‌الله یزدی از اظهارات وی در تکذیب برخی مسائل در سفر رئیس‌جمهور به ونزوئلا، با ارسال نامه‌ای به رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این زمینه توضیح داد.

به گزارش ایسنا، در نامه محمدرضا میرتاج‌الدینی به آیت‌الله یزدی آمده است: آنچه در موضوع ملاقات آقای رئیس‌جمهور با مادر آقای چاوز گفته بودم براساس مشاهدات خود و دیگر همراهان بوده و از محضر عالی استدعا دارم نماینده‌ای تعیین فرمایید تا مساله به طور کامل بررسی شود تا هرجا کاستی یا خلافی در گفتار بنده یا دیگر موارد اتفاق افتاده باشد، با تمام شجاعت به اصلاح آن اقدام کنم.

میرتاج‌الدینی افزوده است: بنده در این صحنه حضور داشتم و مشاهدات خود و دوستان حاضر را منعکس کرده‌ام؛ من هیچ موردی از مصافحه یا آنچه که عکس منتشر شده آن را القا می‌کند، مشاهده نکردم.

برای اطمینان بیشتر و احتمال این‌که شاید غفلتی داشته باشم از افراد دیگر از جمله آقای صالحی وزیر محترم امور خارجه و آقای اسماعیلی‌پور مترجم این مراسم که دیپلماتی مومن و بازنشسته است و نزدیک‌ترین فردی که در کنار رئیس‌جمهور حضور داشت، سوال کردم که همگی حرف بنده را تائید کردند؛ مصاحبه آقای صالحی هم منتشر شده است و فکر نمی‌کنم مواردی چون عکس و القائات اشخاص غیرحاضر حجت شرعی برای داوری و حکمیت باشد.

آیت‌الله یزدی چند روز قبل در سخنانی از تکذیب حاشیه‌های سفر ونزوئلا از سوی میرتاج‌الدینی انتقاد کرده و گفته بود: نباید توجیه‌گر این‌گونه کارهای نامناسب بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر