jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۹۰۱۷   ۲۱ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۳۲

سعید مرتضوی پس از برگزاری سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده کهریزک ادعا کرد: در این پرونده هیچ‌ اتهامی متوجه قضات نیست.

به گزارش فارس، سعید مرتضوی پس از خروج از دادگاه با اشاره به دفاعیاتش درباره اتهام معاونت در قتل گفت: اینها اتهامات بی‌ربطی است. وی افزود: به ما ربطی ندارد که 80 کیلومتر آن طرف‌تر از تهران اقدامات خلاف قانون انجام شده است. مرتضوی گفت: من خودم هم از افرادی که در این بازداشتگاه خودسرانه عمل کردند، شاکی هستم و پس از خانواده قربانیان، ما بیشترین ضربه را از این حادثه دیدیم.

علی‌اکبر حیدری‌فر، متهم ردیف دوم پرونده کهریزک هم بعد از جلسه دادگاه در جمع خبرنگاران گفت: در این قضایا هیچ دستوری از سوی قاضی مرتضوی صادر نشد و من شخصا اقدام کردم. به گزارش مهر، حیدری‌فر در پاسخ به این‌که آیا شما مسئولیت حوادث را به عهده می‌گیرید، گفت: من مرتکب قصوری نشده‌ام که به گردن بگیرم، ولی اقدامات را شخصا انجام دادم. البته ما هیچ اطلاعی از اقدامات انجام شده در بازداشتگاه نداشتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر