jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۴۷۹۱۹   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۲۷

تصمیم عجیب فدراسیون بسکتبال ؛

تماشاگران از تالار اخراج شدند!

تماشاگران بازی پتروشیمی بندرامام - مهرام در تالار بعثت بندرامام از تالار بازی اخراج شدند تا بازی دو تیم ادامه پیدا کند.

تماشاگران از تالار اخراج شدند!

به گزارش جام جم ورزشی بازی اول از فینال رقابت های لیگ برتر بسکتبال که از ساعت 16 در تالار بعثت بندرامام آغاز شده دقایقی است که متوقف است.بعد از انفجار مواد محترقه در نیمه اول این دیدار و آسیب دیدگی مهدی کامرانی ملی پوش تیم مهرام ناظر مسابقه بازی را قطع کرد.حمید خمجانی بعد از مشورت با داوران مسابقه و هماهنگی با حسن نوربخش مسئول کمیته داوران و مسابقه های فدراسیون بسکتبال تصمیم به خروج تماشاگران از تالار گرفت.این تصمیم با همکاری نیروی انتظامی در حال اجراست و تا دقایقی دیگر با خروج کامل تماشاگران ، بازی پتروشیمی بندرامام - مهرام از سر گرفته می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر