jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۵۴۶۸۳۶   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۸:۵۸

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این وزارتخانه برای رفاه حال مردم تلاش می کند قیمت تعرفه های مخابراتی را کاهش دهد.

کاهش تعرفه‌های مخابراتی

به گزارش واحد مرکزی خبر، محمدحسن نامی افزود:  برای  فراهم کردن شرایط دسترسی تمامی قشرهای مردم به خدمات ارتباطی و فناوری ، کاهش تعرفه  در  بخشهای مختلف در اولویت کاری این وزارتخانه قرار دارد.

وی پیشرفت حوزه ارتباطات را بسیار سریع دانست و افزود: این مهم موجب فراهم شدن زمینه دسترسی تمام اقشار مردم به این فناوری شده است.

وی در مورد تعرفه پهنای باند اینترنت نیز گفت: بر اساس مصوبه شورای تنظیم ارتباطات و مقررات رادیویی تا یک ماه قبل مقرر شده بود قیمت هر STM1 که معادل 155مگابیت است،540 میلیون ریال باشد که با تلاش های صورت گرفته این قیمت به 360میلیون ریال کاهش یافت.

وزیر ارتباطات  و  فناوری  اطلاعات  همچنین  با اشاره به ملزم کردن اپراتورها برای کاهش قیمت ها، تاکید کرد: تعرفه و قیمت درپست بانک ها نیز از 10 درصد به 30 درصد کاهش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر