jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۶۵۶۹   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۰۹:۳۱مجموعه تلویزیونی «خانواده نوروزی» در 13 قسمت 40 دقیقه ای در مرکز اصفهان تولید شد. این مجموعه به احتمال زیاد عید نوروز از شبکه شما پخش خواهد شد. خانواده نوروزی را سید محمدرضا ممتاز کارگردانی کرده است.
    داستان خانواده نوروزی درباره تالاری متروکه است که به این خانواده ارث می رسد. اعضای خانواده با توجه به اختلافاتی که بین آنها وجود دارد، بنا به توصیه مادرشان تصمیم می گیرند تالار را به صورت مشارکتی راه اندازی و اداره کنند، اما در این مسیر برای آنها ماجراهایی به وجود می آید.
    در این سریال جهانبخش سلطانی (امیر)، پری کربلایی (مادر)، شهریار دخانی (بهرام)، آسیه کلانی (زهره، همسر امیر)، علی قیومی (اردلان)، زهره فوده (خواهر امیر و همسر بهرام)، حامد احمدجو (پسر بهرام)، بهناز توسلی (دختر امیر)، سینا زارع( پسر بهرام) رزا حسینی (هستی)، سعادت نوری (گدا)، مرتضی کیواندیان (وکیل) و اکبر دباغیان (شریک قلابی) بازی می کنند.
    دیگر عوامل سازنده این سریال عبارتند از: حسین خواجویی: مدیرتولید، مجید محسنی: تصویربردار، فرامرز مختاری: صدابردار، شاپور محراب زاده: گریم، نگار رضایی: منشی صحنه و دانیال معتمدزاده: دستیار کارگردان.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر