jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۶۵۶۹   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۰۹:۳۱مجموعه تلویزیونی «خانواده نوروزی» در 13 قسمت 40 دقیقه ای در مرکز اصفهان تولید شد. این مجموعه به احتمال زیاد عید نوروز از شبکه شما پخش خواهد شد. خانواده نوروزی را سید محمدرضا ممتاز کارگردانی کرده است.
    داستان خانواده نوروزی درباره تالاری متروکه است که به این خانواده ارث می رسد. اعضای خانواده با توجه به اختلافاتی که بین آنها وجود دارد، بنا به توصیه مادرشان تصمیم می گیرند تالار را به صورت مشارکتی راه اندازی و اداره کنند، اما در این مسیر برای آنها ماجراهایی به وجود می آید.
    در این سریال جهانبخش سلطانی (امیر)، پری کربلایی (مادر)، شهریار دخانی (بهرام)، آسیه کلانی (زهره، همسر امیر)، علی قیومی (اردلان)، زهره فوده (خواهر امیر و همسر بهرام)، حامد احمدجو (پسر بهرام)، بهناز توسلی (دختر امیر)، سینا زارع( پسر بهرام) رزا حسینی (هستی)، سعادت نوری (گدا)، مرتضی کیواندیان (وکیل) و اکبر دباغیان (شریک قلابی) بازی می کنند.
    دیگر عوامل سازنده این سریال عبارتند از: حسین خواجویی: مدیرتولید، مجید محسنی: تصویربردار، فرامرز مختاری: صدابردار، شاپور محراب زاده: گریم، نگار رضایی: منشی صحنه و دانیال معتمدزاده: دستیار کارگردان.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر