jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۶۵۳۰   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۵۱

مواد لازم: عسل: 2 پیمانه، کنجد خام: یک لیوان، زعفران حل شده: چند قطره و ورق آلومینیوم.

طرز تهیه: عسل را روی حرارت خیلی کم گذاشته تا به آرامی آب شود. سپس کنجد را به عسل اضافه کنید. عسل را باید مرتب هم بزنید. حالا چند قطره محلول زعفران را داخل عسل بریزید و باز ​هم بزنید. یک برگ فویل را کمی چرب کرده و مواد را روی آن بریزید. برگ دیگری از فویل را چرب کرده و روی مواد بیندازید و با یک وردنه سطح آن‌را صاف کنید. ضخامت این سوهان باید حدود نیم سانتی‌متر باشد. حالا بگذارید تا سوهان‌ها سرد شود سپس آنها را تکه‌تکه کرده و میل کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر